Migotanie przedsionków i wyniki badania serca

Co oznaczają wyniki czas protrombinowy 12.6 inr 0.88 po zażywaniu metokacard47.5 acard75 atoris 20 .2 tygodnie temu wykryte migotanie przedsionków i od tej pory te leki . Miesiąc temu operacja wycięcie torbieli włosowatej.Marsupializacja rany , rewizja i hemostaza rany . Podano 1l osocza schłodzonego . I praktycznie od tej pory kłopoty z sercem . Wizyta u kardiologa 29.01. Czy te wyniki z wczoraj coś mówia więcej na te tematy ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nieznaczne odchylenia od normy w układzie krzepnięcia mogą być związane z aktywacją kaskady krzepnięcia w związku z raną. Warto jednak wdrożyć leczenie w celu opanowania migotania.