Migotanie przedsionków po po krioablacji balonowej serca

Minęło 15 miesięcy od krioablacji balonowej serca i ponownie powróciło migotanie przedsionków.Umiarowiono mnie farmokologicznie po 30 godzinach.Mam pytanie czy staranie się o ponowną krioablację jest wskazane celem eliminacji mojej przypadłości.Nadmieniam, że skończę w kwietniu 65 lat.Serdecznie pozdrawiam i życzę Do Siego Roku!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji konieczna jest konsultacja z internistą oraz wykonanie podstawowych badań krwi. Nie mniej jednak zabieg taki może się okazać skuteczny po jego ponownym wykonaniu.