Migrena a wynik rezonansu magnetycznego

Witam, właśnie odebrałam wyniki MR. Czekam na wizytę u lekarza. "Obraz radiologiczny nie jest jednoznaczny -może odpowiadać zmianie łagodnej o typie naczyniaka kości sklepienia czaszki, nie można wykluczyć odmiany rozwojowej - wskazane badanie kontrolne MR. Ponadto, w lewej zatoce szczękowej widoczne ognisko o wym. 2,1x1,5cm - torbiel retencyjna lub polipowate pogrubienie błony śluzowej. Cechy zmian zapalnych komórek sitowia lewego." Mam też objawy migreny skojarzonej. Powinnam się bać?

Nie.torbiel retencyjną sprzyja zap.zatok szczękowych wiec treba udać sie do laryngologa ,aby podjął decyzje czy trzeba ja usunąć.pozostale elementy badania nie stanowią podstaw do niepokoju i są bez związku z migrena.
Pozdrawiam serdecznie