Migrena, niedomykalność zastawki mitralnej, tętniak, hipoplazja tętnicy, skoki ciśnienia i choroba Hashimoto a renta

witam, czy przy takich chorobach,jak:mgrena,niedomykalnosc zastawki mitralnej,niewielki tetniak wpuklajacy sie w prawa komore,hipoplazja prawej tetnicy kregowej,widelcowate rozdwojenie zebra czwartego,wahania cisnienia tetniczego,tachykardia zatokowa,hashimoto,oslabienie ogolne,drgawki,czy przy takich chorobach nalezy mi sie renta?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ostateczna decyzja należy do lekarza orzecznika, ale z duża dozą pewności TAK.