Migrenowe i ciśnieniowe bóle głowy

Cierpie ma okropne bole glowy zarowno migrenowe jak I cisnieniowe . Czasami biore po 10 tabletek dziennie bo nie moge funkcjonowac . Nie moge Juz tego zniesc

Naj częściej bóle głowy nasilają się przy stosowaniu nadmiaru leków przeciw bólowych, należy uregulować ciśnienie tętnicze i zastosować leczenie u neurologa zmniejszające częstość i intensywność bólów głowy a nie tylko przeciw bólowych, pozdrawiam.