Migreny i problemy z widzeniem po zabiegu zamknięcia PFO

Witam ok.1,5 m-ca temu miałam zabieg zamknięcia PFO powodem było,że przeciek był duży a także migreny od 9 r.ż z aurą (drętwienia ciała)oraz pojawiły się żylaki na nogach i lekarze zadecydowali,że trzeba zamknąć.2 godz.po zabiegu dostałam ataku migreny ale już bez drętwień a po przyjeździe domu w ciągu 2 tyg.dostałam ich jeszcze 5 też już bez drętwień.Wszystko byłoby ok.ale od zabiegu mam złe widzenie takie jak chwilę przed atakiem migreny bez mroczków i ogólnie wrażeni,że to nie moja głowa.

Proponuję wykonać konsultację okulistyczną z oceną pola widzenia perymetrem. W razie wątpliwości warto wykonać CT/MR głowy.