Miklonie u dziecka przy zasypianiu

Witam,jestem mama 4 letniego chlopca.Od wrzesnia chodzi do przedszkola.od urodzenia spokojny przesypia noce.Gdy mial 1,5 i 2,5 roku ugryzl go pies-do tej pory panicznie boi sie psow.zaczal mowic w wieku 3 lat.od jakiegos czasu zaczal sie zacinac na poczatku zdania.ladnie spiewa mowi wierszyki.jest zywy wesoly madry i bystry,emocjonalny.od roku gryzie paznokcie,a od tygodnia ma mioklonie przy zasypianiu.porusza gwaltownie raczkami i nozkami trwa to chwilke.co robic?do jakiego lekarza sie udac?

Jednak myślę ,ze warto ,aby synka całościowo obejrzał neurolog.
Zdecyduje czy wystarczy terapia psychologiczna pod katem sfery emocji czy ewentualnie wykonać inne badania diagnostyczne.

Tu już pojawiły się zab.rytmu mowy wiec porada logopedy będzie również cenna.

Ciepło pozdrawiam Panią i synka