Milczenie i brak umiejętności rozmowy z innymi

Jestem kompletnie milczaca osoba, wszystko ponoc olewam, nie wiem kim jestem, co czuje, czy prawidlowo widze otaczajacy swiat. Nie mam potrzeby kontaktu z nikim wrecz ta mysl drazni mnie, nie umie ani jednego dnia przebywac z innymi, milcze, nie kapuje co ktos mowi, jakbym odlatywala do innego swiata przezyc negatywnych, nie umie reagowac na zadne sytuacje, nie reaguje slownie nawet jesli ktos cos mowi ja nic,kazdy odwraca sie, a ja nie wiem czemu, brak intelektu czy to idzie leczyc I jak

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty, którzy po zbadaniu Pani, odpowiednią dalej Panią pokierują.

Witam, sugeruję konsultację z psychologiem, najlepiej znającym się na diagnostyce neuropsychologicznej. Wykona on testy pozwalające określić przyczynę problemu i zasugeruje dalsze postępowanie.
pozdrawiam,
Karolina Piotrowska