Mimowolne ruchy głowy i szyi u 26-latki

Witam, kobieta lat 26, mam mimowolne ruchy głowy i szyi , kręcz karku, silne bóle głowy. Wyniki RM: pojedyńcze, drobne obszary demielinizacji w istocie białej mózgu śr do 3 mm. bez restrykcji dyfuzji jak w przypadku zmian przewlekłych - konieczna kontrola. Drobne pogrubienia zapalne bl. sluzowej zatoki klinowej, szczękowej lewej i komórek sitowych. Co może oznaczać taki wynik. Pozdrawiam

Proszę zgłosić się z wynikiem do neurologa, Pani objawy mogą wynikać z uszkodzenia struktur mózgowia