Mleczna wydzielina z pochwy a podejrzenie ciąży

Witam mam takie pytanie,okres mialam ostatnio 16.01, szyjke macicy mam wysoko twarda i zamknieta,i wydaje mi sie ze pochwa tez sie troche zmienila,test robilam 2 dni temu wieczorem wyszedl negatywny,po bokach bola mnie piersi jak dotykam i mam od 3 dni takie wrazenie jak bym miala okres a tu nic zadnych oplawow tylko jak badam szyjke i tam dotykam to na palcu mam taka wydzieline biala mleczna i temperatura mi spadla dzisiaj do 35,1 stopni co mam o tym myslec,rok temu mialam ciaze pozamaciczna

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja ginekologiczna. Możliwe iż są to objawy infekcji.