Mniej obfite krwawienie podczas okresu

Kilka dni temu pojawialy mi się objawy na okres,dziś rano zrobiłam test ciazowy wyszedl negatywny po powrocie z pracy czysta czerwona kałuże krwi na majtkach krwawienie jest normalne i takie jak na okres a okres powinnam właśnie dostać w tym terminie mam nie regularne cykle. Test wykonałam po 8 dniach od stosunku, jak myślicie jest to jakieś krwawienie czy bardziej okres? martwię się ponieważ moje okresy są często bardziej obfite ale czytałam że w 1 dniu może być mniej obfity czy to prawda? ;)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli Pani cykle są nieregularne to trudno ocenić czym jest wywołany akurat ten. Jakość i ilość krwi menstruacyjnej może być różna w każdym cyklu. Proszę pamiętać, że test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od stosunku.