Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 6 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mobbing w pracy i wizyty u psychiatry

Mam bardzo klopotliwa sytuacje w pracy, mobbing. Chodze na wizyty do psychiatry, ostatnio dostalam miesieczne zwolenienie, tylko to nie pomoglo jeszcze bardziej boje sie tam chodzic, mam czeste biegunki, wymioty, wrazenie ze zaslabne i dreszcze. Nie przyjmuje zadnych lekow, jedynie ziolowe herbatki i dlugie spacery. Po wizycie u psychologa bylam rozczarowana-zapytal czego ja oczekuje, jak wydusilam dwa zdania od pracy poplakalam sie i koniec wizyty. Zraziłam sie, co robic?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Czym różni się nerwica od innych zaburzeń psychicznych?

Witam, może zbyt wiele Pani oczekuje w zbyt krótkim czasie. Jeśli sytuacja w pracy jest nie do zmiany, to może warto pomyśleć o zmianie pracy, bo pewnie żadne leki tu nie pomogą. Ostateczna decyzja należy oczywiści tylko i wyłącznie do Pani. Jedna wizyta u psychologa to zbyt mało, trzeba kontynuować terapię i to zacznie przynosić efekty; psycholog to nie czarodziej.
pozdrawiam

0

Witam. Nie zrażać się, jeszcze raz spróbować i rzeczywiście pomyśleć czego Pani oczekuje od takiej wizyty ze specjalistą. A co do pracy, to może trzeba zacząć poszukiwania nowej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy