Mocny ból głowy, zapchane uszy, mrowienie w stopach i dłoniach oraz drżenie mięśni a możliwość wykonania badań

Witam od pewnego czasu bardzo mocno boli mnie glowa w roznych miejscach do tego czesto mam zapchane uszy. Mrowienie w stopach i dloniach. Pojawiaja mi sie drgania miesni np. Nogi albo wczoraj drgal mi policzek. Od paru dni czasami czuje chwilowe punktowe goraco w stopie. Bardzo sie niepokoje moim zdrowiem, boje sie, ze cos mi w glowie uroslo.czy warto zrobic tomograf glowy przy takich objawach? Badania podstawowe krwi w porzadku, cukier,tarczyca rowniez. Jakie badania jeszcze zrobic ?

W wywiadzie jest bardzo dużo różnych objawów.
Wiele z nich może wskazywać na podłoże nerwicowe zaburzeń.Ale ,aby taką koncepcje potwierdzić trzeba znać dokładnie badanie przedmiotowe i neurologiczne pacjenta.Musi ono wykluczyć istnienie innych schorzeń.
Tam proszę się udać celem uzyskania pomocy.

Pozdrawiam serdecznie