Moja córka budzi się o regularnych godzinach w nocy

Moja córka zawsze spała w nocy bez problemu, teraz od jakiegoś miesiąca budzi się  regularnie o 11-12 w nocy. Raz popłakuje, a raz wpada w histerię. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Czy mam udać się z tym do lekarza, czy coś mogę zrobić sama? Jak podaję jej mleko, to nie chce, więc głód jest wykluczony, zębów nie ma.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Trudno powiedzieć dlaczego córeczka budzi się w nocy, choć stałe pory wybudzania się, wskazują na pewną powtarzalną aktywność dziecka. Trudno określić, po tak krótkim liście, czy dziewczynka budzi się, bo zmienia się jej rytm snu, z czym niestety warto się pogodzić, czy też może dlatego, że coś jej dolega. Jeśli dziecko jest niespokojne, płacze, może mieć podwyższoną temperaturę ciała, to może to sugerować ząbkowanie albo stan chorobowy i najlepiej wówczas skontaktować się z lekarzem;)

Pozdrawiam