Moja córka nie chce spać w nocy - co może być powodem takiego zachowania?

Moja córka nie chce spać w nocy. Śpi razem ze mną w łóżku i karmiona jest piersią na żądanie. Chodzi spać ok. Godziny 21 po kąpieli i kolacji, gdy nie chce zasnąć noszę ją na rękach o śpiewam piosenki ona natomiast strasznie płacze, wygina się do tyłu, bije mnie, gryzie i drapie. Gdy uda się ją utulić że zaśnie budzi się ok godziny 1 w nocy i wręcz krzyczy. Nie chce piersi i jedyny sposób żeby ją uspokoić to na rękach aż zaśnie, gdy tylko odłożę ja do łóżka budzi się i znów krzyczy. Co może być powodem takiego zachowania ? Dodam że w dzień ma 2 drzemki po 20min.

Szanowna Pani, ciężko cokolwiek stwierdzić poprzez internet. Być może są to objawy kolki jelitowej. Proszę udać się z córką do pediatry. Serdecznie pozdrawiam