Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Moje dziecko ciągle krzyczy, nie potrafi się bawić z innymi dziećmi

Witam. Moje dziecko - chłopczyk, ma rok i 2 miesiące. Ciągle krzyczy na inne dzieci, macha na nie rękoma, straszy je. Nie potrafi się w ogóle bawić z innymi dziećmi. W domu, gdy coś mu się nie udaje krzyczy i płacze. Tak samo krzykiem próbuje na mnie wszystko wymusić, co tylko chce. Czasem ma histerię i wtedy kładzie się na ziemi, obojętnie gdzie jest... Co mam zrobić, jak nauczyć go zabawy z innymi dziećmi, co robić, gdy krzyczy, kiedy coś mu nie wychodzi??? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Karmienie piersią

Karmienie piersią przynosi wiele korzyści - zarówno mamie, jak i dziecku. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat naturalnego karmienia maluszka.

Witam:)

Proszę bezzwłocznie umówić się na spotkanie z psychologiem dziecięcym lub terapeutą behawioralnym z dużym doświadczeniem w prowadzeniu terapii.  Myślę, że pomoc fachowca będzie jak najbardziej wskazana, aby mogła Pani przede wszystkim zrozumieć fazy rozowoju swojego dziecka oraz właściwie stawiać maluchowi wymagania i uczyć go zabawy z innymi dziećmi oraz z Panią.

Maluch ma już sporo utrwalonych negatywnych zachowań, dlatego proszę zdać się na opinię i pomoc fachowca, ponieważ praca z tymi zachowaniami nie będzie łatwa ani przyjemna.

Pozdrawiam

Pedagog w poradni psychologiczno-pedagogicznej w Bydgoszczy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy