Mojej pięknej spóźnia się okres

Witam, moja dziewczyna już nie ma okresu 10 dni. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą podczas stosunku, nie doszło do wytrysku podczas całego stosunku. Ale po tym jak ściągnąłem prezerwatywę, umyłem ręce, ale dotknąłem swojego penisa i zaczślem ją pieścić, tam na dole. Czy mogło w ten sposób dojść do zapłodnienia? Przypomnę, że podczas całego zdarzenia nie było wytrysku. Moja dziewczyna bierze też tabletki na pęcherz. Czy może to mieć wpływ na zaistniałą sytuację?

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Nie ma możliwości, żeby doszło do zapłodnienia po takim stosunku. Leki stosowane w zapaleniu pęcherza nie wpływają raczej na cykl miesiączkowy. Niewykluczone, że miesiączka spóźnia z powodu stresu związanego ze strachem przed ciążą.

Pozdrawiam serdecznie!