Mokry i zrywający kaszel u 3-latka

Mój 3 letni syn of listopada meczy się z mokrym zrywajacym kaszlem juz dwa razy dostał od lekarza zapisane augumentin. A trzy razy flegamine i pyrosal a ostatnio też zyrtek w kroplach kaszel mija a po kilku dniach wraca szczególnie kaszle w nocy i rano.... W pokoju mamy dość suche powietrze niestety...

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z pulmonologiem, który pomoże znaleźć przyczynę nawracającego kaszlu, przede wszystkim należy wykluczyć astmę jako przyczynę.

Małgorzata Panek

Suche powietrze działa drażniąco na układ oddechowy, powodując suchy kaszel. Czy były przeprowadzane badania w kierunku alergii, astmy oskrzelowej czy też refluksu?
Proszę udać się z dzieckiem do pediatry, po zbadaniu będzie mógł zalecić odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam