Mokry kaszel u 2-miesięcznego dziecka

Moja 2 miesięczna córka ma kaszel mokry a byl suchy to już postęp chyba. Lekarz rodzinna przepisała 3x3 cebion, woda morska i tantum verde 1x1 czy to wystarczy.

Milena Lubowicz

Kaszel mokry jest o tyle lepszy, że jest produktywny, tzn. wydzielina nie zalega na oskrzelach, tylko jest odkrztuszana. Trudno mi powiedzieć czy to wystarczy bez badania dziecka, ewentualnie można by jeszcze rozważyć syrop wykrztuśny.
Pozdrawiam