Mokry kaszel u dziecka z celiakią

Witam, dziecko z celiakia, 4 lata, od kilku tygodni katar, od 2 tygodni kaszel, mokry. Lekarz stwierdzil zmiany w plucach, zlecil badania na mycoplasme, chlamydie i krztusiec, ktore wyszly negatywnie. Poprzednie badania alergiczne tez nic nie wykazaly mimo wysokiego IGe calkowitego. RTG pluc bez zmian. Morfologia w normie z wyjatkiem: RDW-SD 33,6(norma 35-43), limfocyty 29,7(35-70), neutrofile 61,9( 25-55), neutrofile 6,67(0,9-5,5), OB 12(norma max 10)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. prawdopodobnie jest to związane z infekcją wirusową.