Molestowanie i jak sobie z tym poradzić?

Co mam robić jestem molestowana i już dużej tego nie chce bo nie daje se już rady pomocy pomóżcie mi :(
ponad rok temu

Pierwsze wrażenie

Mgr Kamila Drozd Psycholog
80 poziom zaufania

Witam serdecznie!
Napisała Pani, że jest molestowana i nie daje sobie Pani już rady. W jakim sensie molestowana? W sensie seksualnym, psychicznym, emocjonalnym? Kto Panią molestuje – partner, mąż, szef w pracy, współpracownik? Jeżeli jest Pani ofiarą przemocy, może to Pani zgłosić na policję. Może też Pani zadzwonić na Niebieską Linię – tam specjaliści powiedzą Pani dokładnie, co może Pani zrobić, gdzie interweniować, jak szukać dla siebie pomocy prawnej czy psychologicznej. Proszę przerwać spiralę przemocy i nie dać się dalej krzywdzić!
Życzę Pani dużo siły i wytrwałości!

Psycholog społeczny, autorka wielu publikacji dotyczących rozwoju osobistego oraz warsztatów z doradztwa zawodowego i komunikacji międzypłciowej.
0

Witam
Molestowanie to przestępstwo!
Nie wiem czy jesteś osobą pełnoletnią czy nie, kto Cię molestuje, to wszystko ma wpływ na drogę, którą należy przejść aby zakończyć to co się dzieje.
Najważniejsze jest to, aby powiedzieć o tym komuś żywemu a nie wirtualnemu.
Pozdrawiam

0

Pani Doroto, pisze Pani o przestępstwie którego jest Pani ofiarą. Proszę zgłosić problem policji lub innym służbom - pedagog, psycholog szkolny - Ośrodek Interwencji Kryzysowej, Telefon Zaufania, Niebieska Linia itp. Tylko tak uzyska Pani realną pomoc. Pozdrawiam A.R.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty