Molestujący ból piersi, wyciek mleka zielonego

Witam serdecznie.
Od kilku miesięcy zauważyłam niepokojący wyciek z piersi, koloru zielonego, ponadto odczuwam bóle najczęściej w nocy. Zdarza się, że są opuchnięte i sprawia mi ból przy dotykaniu.

Lek. Magdalena Kowalska

Droga Pani!

Objawy, które Pani prezentuje są bardzo niepokojące i wymagają pilnego zbadania przez lekarza.
Może być to przewlekłe zapalenie, ale niestety również bardziej poważna choroba.
Dlatego też proszę nie zaniedbywać tego i zgłosić się niezwłocznie do swojego lekarza rodzinnego/internisty w celu zbadania i wdrożenia odpowiedniej diagnostyki tj. badanie ultrasonograficzne, mammografia, badanie przez specjalistę chorób piersi.
Proszę być dobrej myśli. Najważniejsze w przypadku wszelkich chorób piersi jest szybkie rozpoznanie i wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Więcej o chorobach piersi znajdzie Pani w naszym portalu abcrakpiersi.pl . Proszę nie sugerować się tytułem portalu, informacje tam zawarte dotyczą też łagodnych chorób sutka.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.