Morfologia dziecka po zapaleniu płuc

Synek jest po zapaleniu płuc, nawrót podobnych objawów. Otrzymałam przed chwilą wyniki krwi. Mamy we wtorek lekarza dlatego proszę o interpretację. Podam tylko odchylone od normy. Morfologia MCH 26,6 norma od 27, RDW 16,1 norma do 16, Płytki krwi 133 norma od 150,; Rozmaz aut. NEU% 26,3 norma od 35, LYMPH% 69,5 norma do 60; mikroskopowa ocena rozmazu krwi; gran oboj. o jadrze podziel. 24 norma od 35, limfocyty 64 norma do 60. CRP w normie .Dziękuję

Milena Lubowicz

Nie podała Pani wieku dziecka więc trudno te wyniki analizować, gdyż prawidłowa morfologia u małych dzieci wygląda inaczej niż u starszych. Proszę udać się do pediatry zlecającego badanie.
Pozdrawiam