Morfologia krwi u dziecka z dusznościami

Witam,moja 10letnia córka ma duszności choc nie zawsze,bolą ja mocno nogi po wchodzeniu na pietra,przechdzila zap.płuc,gronkowiec złoc.oraz paciorkwiec.Tydzień temu dostala wys.graczki-1 dzień,po 2ch dniach język biały,plamki na podniebieniu różowo-czerw.,na migdalkach grudki ja nadżerka.Lekarz kazał pdac flumycon,ja w czwartek wyk.jej sama badania;rozmaz,PAŁKI1, Podzielone42,Limfocyty55,Bazofile0,Monocyty0,OB15,CRP8,1,ASO200,morf;WBC5,MCV79,1,HGB8,8,HCT0,400L/L,WYMAZ Z GARDLA W CZAWRTEK.proszę

Milena Lubowicz

Proszę szybko zgłosić się z dzieckiem do pediatry, gdyż ma ona niedokrwistość wymagającą bezwzględnie leczenia. Może to być przyczyną duszności i szybkiej męczliwości. Poza tym OB i CRP świadczą o infekcji, a ASO odzwierciedla zakażenie paciorkowcowe, które córka przeszła.
Pozdrawiam