Morfologia po infekcjach rotawirusowych

Witam Miałem ostatnio robioną morfologię. Wszystko jest w normie, oprócz neutrofili. W badaniu wyszło 2,38 przy normie 2,5-7. Czy jest to jakiś problem, którym powinienem się martwić? Ostatnio przeszedłem dwie infekcjie rotawirusowe. Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Nie ma powodu do niepokoju, obniżenie jest niewielkie i może być wynikiem infekcji.
Pozdrawiam