Morfologiczne wykładniki konfliktu naczyniowo-nerwowego w zakresie prawego nerwu ósmego

Po badaniu lekarz napisał wniosek-morfologiczne wykładniki konfliktu naczyniowo-nerwowego w zakresie prawego nerwu ósmego.Czy to może powodować zawroty głowy,omdlenia wymioty,oczopląs,zachwiania równowawgi.Zawroty głowy zachwiania równowagi utrzymują się dłuższy czas.Proszę mi odpowiedzieć,czy da się to wyleczyć.

Zależy jakiego charakteru są te zmiany niekiedy sa to zmiany utrwalone, trzeba być pod opieką specjalisty, pozdrawiam.

OPISANE uporczywe dolegliwości
MRI: morfologiczne wykładniki konfliktu naczyniowo-nerwowego w zakresie prawego nerwu ósmego.
Teoretycznie możliwe zawroty głowy, omdlenia ;wymioty,oczopląs, zachwiania równowawagi.
Ale warto uwzglednić stan ogólny naczyń , ciśnienie krwi, wydolność krazeniowo-oddechową, przyjmowane leki;
Po konsultacji NEUROLOGICZNEJ i analizie WSZYSTKICH OBCIĄZEŃ, i kontroli labor badan; możliwe ustalenie optymalnego leczenia....