Moroznik Kaukaski na usuwanie zanieczyszczeń z organizmu

Witam serdecznie. Czy moroznik kaukaski daje dobre efekty w usuwaniu zanieczyszczeń z organizmu? Słyszałam dużo dobrych opinii na temat moroznika kaukaskiego i chciałabym go zastosować, ponieważ bardzo cenię sobie medycynę naturalną. Nie chciałabym jednak robić tego bez konsultacji specjalistycznej i dlatego wolę dopytać czy moroznik kaukaski faktycznie pomaga w usuwaniu zanieczyszczeń? Czy może powodować jakieś negatywne efekty uboczne dla zdrowia, które mogą sprawić, że będę czuła się gorzej itp? I jeśli można go stosować to chciałabym jeszcze dopytać w jaki sposób. Czytałam w internecie, że dobrze jest łączyć moroznik kaukaski z zieloną herbatą - czy to prawda? Czy jest możliwe, że wtedy da on najlepszy efekt? Zależy mi na pozytywnych skutkach jego działania, o których czytałam, więc mam nadzieję, że nie jest to substancja w żaden sposób szkodliwa. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Roślina ta jest naturalnym środkiem i z tego co się jej przypisuje oczyszcza,przyspiesza przemianę materii oraz w teorii pomaga na wiele innych schorzeń. Piszę w teorii ponieważ nie ma konkretnych danych na ten temat.