Morsowanie a przeciwwskazania

Dzień dobry, chciałbym zacząć morsować żeby poprawić sobie odporność. Mam cerę naczynkową, ponadto rodzice byli obciążeni żylakami, ja ich nie mam, czy mimo to mogę mieć jakieś przeciwwskazania do tego typu aktywność?

Szanowna Pani, przeciwwskazaniem są schorzenia naczyń obwodowych, jeśli nie cierpi Pani na niewydolność naczyń żylnych to nie widzę przeszkód. Pozostałe przeciwwskazania to zaburzenia hormonalne, niewydolność krążenia oraz nerek a take ciąża