Możliwa wpadka?

Witam mam taki problem.
Wczoraj kochałem się z dziewczyną i pierwszym razem nie skończyłem w niej, po kilkunastu minutach ona zaczęła bawić się (inne czynności seksualne) i kochaliśmy się, ale nie skończyłem. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że może być w ciąży?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji o dużej skuteczności (wskaźnik Pearla wynosi dla niej 4, co oznacza, że na 100 kobiet stosujących tę metodę przez rok, 4 zajdą w ciążę). Prawdopodobieństwo ciąży nie jest jednak duże, nawet jeśli dziewczyna była w tym czasie w okresie płodnym. W razie opóźniania się miesiączki, radzę wykonać test ciążowy (jego wynik będzie wtedy już najprawdopodobniej wiarygodny). Zapraszam również do lektury artykułu o testach: http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy-0.
Pozdrawiam serdecznie!