Możliwość ciąży i przedwczesne poronienie

Witam Staramy się z partnerem o dziecko, poprzedni okres miałam 16.11 a teraz dostałam 02.12, czy możliwe jest że mogłam być w ciąży i przedwcześnie poronić? dodam że wczoraj byłam u lekarza i nic nie wykrył

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli była Pani u lekarza to moja porada nie ma znaczenia. Ja, bez badania nie mogę powiedzieć zbyt wiele. Oczywiście nie mogę wykluczyć takiej możliwości, jednak kluczowa jest diagnoza lekarza.