Możliwość ciąży po krótkim włożeniu penisa do pochwy

Czy jeżeli mężczyzna wytarł członka przed włożeniem go do pochwy i sex trwał krótko i wyjął przed wytryskiem jest możliwość zapłodnienia ? (Dni płodne)

Witam,
jeżeli nie doszło do wytrysku wewnątrz pochwy - ryzyko ciąży będzie mimo wszystko niewielkie.
Jednak biorąc pod uwagę Pani dni płodne i możliwość dostania się preejakulatu do pochwy, ryzyko ciąży należy brac pod uwagę.

pozdrawiam!

Marta Mielniczuk

U mężczyzny jeszcze przed wytryskiem nasienia dochodzi do wydzielania niewielkiej ilości wydzieliny zawierającego plemniki, dlatego w trakcie stosunku przerywanego istnieje możliwość zajścia w ciążę.