Możliwość ciąży po niepełnym stosunku

Witam. Przed ostatnią miesiączkę miałam 13.04 , a ostatnią 12.05. Krwawienie zazwyczaj mam 3-4 dni , pierwszy dzień największe krwawienie. 28.05 doszło do zbliżenia z moim chłopakiem. Jednak był to niepełny stosunek- nie doszło do przebicia błony ani wytrysku. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży i czy wgl jest ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam prawdopodobieństwo ciąży w tej sytuacji jest bardzo niskie, fakt nie przebicia błony dziewiczej nie wyklucza jednak możliwości ciąży w 100%.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek niezabezpieczony może predysponować do przeniesienia plemników do pochwy.