Możliwość ciąży po pettingu

Witam.Ostatnio z chłopakiem robiliśmy sobie dobrze.On pieścił reka moje miejsca intymne a ja jego. Po czym ja ręka, którą dotykałam jego miejsc intymnych dotknełam swoich ale nie włozyłam palcy do srodka. Dzien pozniej powinnam dostac okres a go nie dostałam. Czy moge byc w ciązy?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć ryzyka ciąży po pettingu. Oczywiście szansa nie jest wielka ale nie mogę jej odrzucić.