Możliwość ciąży po pettingu i wytrysku na ręce

uprawiałam petting ze swoim chłopakiem i po jego wytrysku ja miałam tylko ręce w spermie on sie tylko wytarł papierem nawet nie wiem czy sie tam dotykał i poszedł umyć członka oraz godzine potem uumył ręce ciepłą wodą i mydłem i wprowadził palce do pochwy czy jest możliwość ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji szanse na ciążę są znikome.