Możliwość ciąży po stosunku z wytryskiem na zewnątrz

Mam takie niekomfortowe pytanie. 3 czerwca po raz ostatni miałam @. Dzisiaj juz jest 17 a okresu nadal nie widać. podkreślam ze kochałam się z chłopakiem przez ten czas 3 razy(zawsze sie zabezpieczalismy). Wytrysk byl zawsze na zewnatrz.Zrobilam test ciążowy ale wyszedl negatywny, Chcialam sie dowiedziec czy jest jakies ryzyko zajscia w ciaze. A jeszcze jedno moje @ sa nieregularne. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to wynik wahań hormonalnych. Ciąża jest mało prawdopodobna.