Możliwość ciąży po wzajemnej masturbacji i włożeniu penisa do pochwy na kilka sekund

Witam. moja dziewczyna robiła mi dobrze ja jej też. Znaczy masturbowaliśmy się i potem włożyłem jej penisa do pochwy. ruszyłem z 2 razy było to jakieś pare sekund po czym wyjąłem. Moej pytanie dotyczy tego czy moja dziewczyna może być w ciązy.

Milena Lubowicz

Teoretycznie ryzyko ciąży istnieje, chociaż jest ono niewielkie.
Pozdrawiam