Możliwość ciąży przy nieregularnych cyklach u 20-latki

Moje cykle są nie regularne w tym mam problem, boje się:( potem żąłowalam wgl. ze to robiłam bez zab. Ale powiem ze do dzisiejszego dnia 11.02. nie zobaczyłam w sobie zmiany.tj. np. zle samopoczucie, ani zmaiany wyglądu piersi itd...wiec moge byc w ciazy?

Mikołaj Cyganok

Na podstawie przedstawionych informacji nie można udzielić Pani żadnej odpowiedzi.
Nie znane są: Data ostatniej miesiączki, średnia długość cyklu, ani data współżycia. Jeżeli chce pani wykluczyć ciążę, to proszę wykonać test ciążowy (dostępny w aptekach) i udać się na wizytę do ginekologa.