Możliwość ciąży przy nieregularnych miesiączkach u młodej osoby

Witam serdecznie .. Moja Dziewczyna ogólnie przechodzi bardzo nieregularne miesiączki tym razem est to już 31 dzień cyklu kiedy jeszcze nie dostała miesiączki . Fakt iż od ostatniego okresu kochaliśmy się dwukrotnie bez zabezpieczenia lecz stosunek nie był długi i był przerywany dla bezpieczeństwa dość długo przed wytryskiem który z resztą w obu przypadkach nie miał miejsca . Nadmienię też że ona strasznie to przeżywa i ze stresu chodzi zdenerwowana . Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży ?

Milena Lubowicz

Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną, także ryzyko ciąży istnieje, trudno określić jak duże, gdyż przy nieregularnych cyklach trudno stwierdzić kiedy jest owulacja. Proponuję wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki.
Pozdrawiam