Możliwość ciąży przy opóźnionym okresie

Mam pytanie czy moja dziewczyna moze byc w ciazy bo spoznia jej sie okres o 2 tygodnie , robilismy to raz przez majtki , a raz ocieralem sie penisem o jej wagine czy ona moze byc w ciazy ?

Witam. W takim przypadku nie można wykluczyć możliwości ciąży. Sugeruje wykonanie testu ciazowego.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji istnieje pewne ryzyko ciąży.