Możliwość ciąży przy stosunku z wytryskiem wewnątrz

Witam :) okres mam regularny co 30-31 dni ostatni okres mialam 10 maja a nastepny 10 czerwca współżyłam z chlopakiem 19 czerwca i on skonczył we mnie. czy plemniki mogą przeżyć aby doszło do zapłodnienie ??

Jeśli maila Pani okres 10.06 to największe prawdopodobieństwo ciąży istnieje w okolicach 24.06, ale zawsze pewne ryzyko istnieje-ale na przyszłość aby nie miała Pani stresu co do ciąży zachęcam do stosowania niskodawkowej skutecznej i bezpiecznej antykoncepcji hormonalnej-aby dobrze ją dobrać proszę udać się do jakiegoś dobrego ginekologa-pozdrawiam serdecznie.