Możliwość dni płodnych 5 dni przed okresem

Witam. Czy możliwe jest żebym miała dni płodne 5 dni przed okresem?Okres trwał 8 dni był zwykły(29 listopada). Dodam że mam bardzo nieregularne miesiączki. Miesiączkę miałam w maju następnie 18 września trwała 8 dni a później dopiero 29 listopada trwała również 8 dni. Do zbliżenia doszło 23 listopada, był to petting palec chłopaka był w pochwie, mógł mieć trochę tego płynu. Zrobiłam dwa testy oba negatywne. testy robiłam w 6 i 7 tygodniu po tym zdarzeniu. Jaka jest możliwość ciąży? Proszę o odp.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest znikoma ze względu na fakt iż Pani cykle są bardzo nieregularne. Dodatkowo dwukrotnie test okazała się negatywny.