Możliwość gwałtu podczas snu

Czy jest możliwe żebym nie czuła jak ktoś się do mnie dobiera podczas snu? Oczywiscie nie piłam nic podjrzane, tylko śpię u cioci, a ona ma mężą, jego się obawiam. Czy możliwe jest żebym przez sen tego nie czuła? Prosze o odpowiedź.

Witam. Bardzo mało prawdopodobne jest ze takie zachowanie nie obudziłoby Pani ze snu. Jeśli jednak obawia się Pani tego rodzaju sytuacji proszę szczerze porozmawiać z ciocia.

Psychologia

Jeśli nie przyjmuje Pani żadnych leków nasennych lub innych silnych środków, ani nie cierpi Pani na zaburzenia snu to raczej nie jest możliwe by nie obudziła się Pani w takiej sytuacji. Jednak jeśli ma Pani jakieś obawy warto byłoby o tym pomówić z zaufaną osobą.