Możliwość laserowej korekcji wzroku przy astygmatyzmie i krótkowzroczności

Witam. Od 6 roku życia noszę okulary. Mam stwierdzony astygmatyzm i krótkowzroczność. Zastanawiam się czy w moim przypadku laserowa korekcja wzroku jest możliwa i gdzie najlepiej udać się na taki zabieg? Dodam, że problemem w moim przypadku jest dość spora różnica między okiem lewym a prawym. Moc szkieł kontaktowych, które noszę na co dzień to: (wartości podaję w następującej kolejności: BC, DIA, PWR). Oko prawe: 8.7 14.5-0,50 / -1,75x170 ; Oko lewe: 8.7 14,.5-4.75 / -2,25x010.

Witam. Takiej oceny może dokonać tylko okulista po obejżeniu pani oczu, m.in. w lampie szczelinowej. Zabiegi korekcji laserowej wykonywane są na większych oddziałach okulistycznych i większych prywatnych klinikach w całym kraju