Możliwość leczenia uzależnienia od leków na NFZ

Moja mama jest uzależniona od leków.Zawsze była .Po śmierci taty jest coraz gorzej Jest emerytką.Problem może być na długi okres leczenia .Nie wystarczy jedna wizyta .Czy przyjmują Państwo też na NFZ?

Zachęcam do kontaktu z Wojewódzkim Ośrodkiem Terapii Uzależnień w najbliższym mieście wojewódzkim, tam dostanie Pani informacje na temat leczenia NFZ

Oprócz ośrodków leczenia uzależnień, są również fundacje które pomagają osobom uzależnionym oraz ich rodzinom. Warto poszukać takiej blisko swojego miejsca zamieszkania. Tam powinna Pani otrzymać pomoc oraz potrzebne informacje.

Pozdrawiam serdecznie