Możliwość poprawienia grubości i długości penisa za pomocą suplementów

Witam serdecznie mam 25 lat i rozmiar mojego penisa wynosi 13cm i przy tym jest cienki :( czy istnieje możliwość poprawienia grubości i długości w tym wieku za pomocą suplementów takich jak penilarge lub extrasize? Z góry dziękuję za odp.

Szanowny Panie ,
Nie znam leków powiększających penis. Radzę dobrze się zastanowić przed ich wykupieniem i zastosowaniem ja nie polecam.
Pozdrawiam
WK

Szanowny Panie,
jeśli myśli Pan poważnie o trwałym powiększeniu prącia
bez stosowania tabletek
zapraszam do kontaktu z recepcją tel 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej