Możliwość posiadania dwóch osobowości

Ostatnio zauważyłam że oprócz mnie jest jeszcze jedna osoba. Próbuje na mnie wpłynąć, namawia do złych lub głupich rzeczy. Kiedyś jak patrzyłam się w lustro nazwała mnie dziwką, po czym szyderczo się uśmiechnęła. Niszczy moje przyjaźnie, rozgaduje sekrety przyjaciół, zdarza się że jest agresywna. Czasem jej zazdroszczę bo ona jest pewna siebie, nie potrzebuje nikogo, ale jest wredna,złośliwa,odpychająca,chamska. Czy możliwe że mam dwie osobowości? Dodam że leczę pierwszy epizod psychotyczny

Skoro leczy Pani swój pierwszy epizod psychotyczny to warto poinformować o tym lekarza psychiatrę, który Panią leczy. To na pewno jest dla Pani nieprzyjemne, więc proszę nie zwlekać, pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry,

Ma Pani jedną osobowość, a to o czym Pani pisze wynika z doświadczenia epizodu.
Najlepiej jak porozmawia Pani o tym ze swoim lekarzem psychiatrą i/lub psychoterapeutą/psychologiem.