Możliwość powiększenia penisa produktem PenidrolMax

Czy mozliwe jest powiekszenie Penisa takim produktem jak PedidrolMax jest reklamowany na pewnym portalu,czy to jest mozliwe?jakie moga byc skutki uboczne tego produktu?

Dzień dobry!

Ocena możliwego działania środka jest możliwa po podaniu jego pełnego składu.
Jedno jest jednak pewne - nie zwiększy wielkości członka.

Nie istnieją takie ogólnodostępne i w pełni bezpieczne metody. Rozmiar członka można zwiększyć zabiegowo lub farmakologicznie, jeśli lekarz stwierdzi taką potrzebę i możliwość - np. przy zaburzeniach rozwojowych, hormonalnych, tzw. mikropenis itp.

Pozdrawiam!