Możliwość powrotu do wagi sprzed ciąży

Witam , mam 25 lat, urodzilam dwojke wspanialych dzieci, przed ciązą wazylam 52 kg a teraz 65, bardzo chcialabym schudnac do wagi sprzed ciazy, czy to mizliwe??? Agnieszka

Małgorzata Panek

Stosując odpowiednie dobraną, urozmaiconą dietę wraz z umiarkowanym, regularnym wysiłkiem , może Pani osiągnąć upragnioną wagę. Należy pamiętać , aby nie ograniczać zbyt drastycznie kalorii, gdyż sprzyja to efektowi jojo. Matki karmiące powinny dbać, żeby pokarmy przez nie spożywane były bogate w witaminy i minerały, niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Indywidualnie dobrana przez dietetyka dieta byłaby wskazana.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska