Możliwość przyjmowania Seronil 5 tygodni po operacji gastric bypass

Dzień dobry, jestem 5 tygodni po operacji gastric bypass, przed operacją przyjmowałam seronil w dawce 20 mg dziennie, po operacji nie wróciłam do tabletek. Myślałam, że poradzę sobie bez nich. Czuję jednak, że powinnam zacząć je łykać ponownie. Proszę o informację, czy mogę już zacząć brać ponownie dawkę sprzed operacji. Biorę inne leki (eutyrox), nolpaza, witaminy. dziękuję, pozdrawiam serdecznie Ewa

Dzień dobry,

Zarówno odstawienie leku, jak i jego ponowne wdrożenie powinna Pani omawiać z własnym lekarzem psychiatrą, który zna Panią osobiście i Pani historię leczenia.
Poza tym, proszę również rozważyć podjęcie PSYCHOTERAPII - w internecie znajdzie Pani listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.