Możliwość przyjmowania witamin na problemy z cerą przez kobietę w ciąży

Czy kobieta w ciazy majaca problemy z cera moze brac witamine b6 na poprawe skory? Czy sa jeszcze jakies witaminy ktore moga pomoc

Witam. Nie ma przeciwwskazań do przyjmowania witamin z grupy B w ciąży. Korzystny efekt powinny przynieść gotowe zestawy witamin dla kobiet ciężarnych dostępne w aptekach.